Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi LGS Ünite Özetleri Ders Notları

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin beşinci ünitesine yönelik olarak hazırladığımız isteyen meslektaşlarımızın Kur'an-ı Kerim ve Özellikleri ünitesini öğrencilerine anlatırken göz atabileceği, isteyen meslektaşlarımızın da çıktı alarak öğrencileri ile paylaşabileceği A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Kur'an-ı Kerim ve Özellikleri ünitesinin titizlikle gözden geçirilerek oluşturulan bu çalışma 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahalk Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Alahk Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek hazırlanmıştır.  PDF formatında sunulan bu materyali PDF formatında sayfanın altında yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz. 

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

 

Lütfen Dikkat: Özellikle bazı cep telefonlarında kullanılan cihaza bağlı olarak indirme sorunları yaşanabilmektedir. Bu durumla karşılaşanların dökümanı indirmek için bilgisayar bağlantısı tercih etmesi önerilir. 

 

Dosyalar:
Name Ekleyen Boyut İndirilme
pdf-491 Kur'an-ı Kerim ve Özellikleri Öğretmen Ders Notu & Ünite Özeti (8.Sınıf 2. Ünite)
Tarih-491Cumartesi, 21 Mayıs 2022 22:04 Dosya Boyutu-491 1.73 MB İndir-491 8.666 İndir

 

   Dkab Öğretmenlerine Özel Whatsapp ve Telegram Grubumuza Katılın

Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.