get('tag_id');$tag_id = '';if ($tag_id != NULL) { $tag = $tag_id . ''; echo ' id="' . $tag . '"'; }?> &$item) : $class = ''; if ($item->flink == "") { $item->flink = "javascript:;"; } if (in_array($item->id, $path)) { $class .= ' s5_mobile_sidebar_active'; } if (!empty($class) && count($path)==1) { $class = ' class="'.trim($class) .'"'; } if ($item->level==1) { if ($item->deeper) { echo "

".$item->title."

"; echo "
"; } else { echo "

".$item->title."

"; continue; } } else { echo '
 • '; } // Render the menu item switch ($item->type) : case 'separator': case 'url': case 'component': if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_file = dirname(__FILE__) . '/sidebar_' . $item->type . '.php'; require $sidebar_file; } break; default: if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_url = dirname(__FILE__) . '/sidebar_url.php'; require $sidebar_url; } break; endswitch; // The next item is deeper. if ($item->deeper) { echo '
   '; } // The next item is shallower. elseif ($item->shallower) { echo ''; echo str_repeat('
  ', $item->level_diff); } // The next item is on the same level. else { echo '
 • '; } if (@$list[$i+1]->level==1 || !@$list[$i+1]->level) { echo '
  '; }endforeach;?>
  BLOG

  Proje İmam Hatip Ortaokulları giriş sınavı, diğer bir ismi ile proje imam hatip ortaokulu 5.sınfa öğrenci kabul sınavı ile ilgili en çok merak edilen ve sıkça sorulan soruları ve cevpaları bu yazımızda derledik. 4. sınıf düzeyinde okuyan öğrencilerin gireceği sınav ile ilgili sınav sürecinde merak edilen her türli detayı ele aldığımız bu yazımıza göz atarak proje iho 5.sınıf giriş sınavı ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilirsirsiniz. Ayrıca dilerseniz 5.sınıf proje imam hatip ortaokulu giriş sınavı sorularına ve cevaplarına da ulaşabilirsiniz. 

  Devamını oku...

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından LGS'ye (Liselere Giriş Sınavı) girecek 8.sınıf öğrencilere destek olması amacıyla aylık olarak yayınlanan Örnek soruları içeren kitapçıkları PDF dosya olarak indirebilirsiniz. Her ay Sözel ve Sayısal türünde iki kitapçık olarak yayınlanan Meb örnek sorular; Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilimleri, Matematik ve İngilizce derslerine yönelik yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Bakanlık tarafından yayınlanan örnek soru kitapçıklarının cevap anahtarlarına kitapçığın sonunda yer verilmiş olup ayrıca detay sayfasından örnek soruların videolu çözümlerine de erişebilirsiniz.

  Devamını oku...

  Proje İmam Hatip Ortaokulları ile ilgili sıkça sorulabilecek; Proje İmam Hatip Ortaokulları Nasıl Öğrenci Alır?, Proje İmam Hatip Ortaokullarına Girmek İçin Ne Yapmak Gerekir?, Proje İmam Hatip Ortaokulları Sınavı Ne Zaman Yapılır?, Proje İmam Hatip Ortaokuluna 4.sınıftan nasıl hazırlanılır?, proje imam hatip ortaokullarının kontenjanı kaçtır? hangi imama hatip ortaokulları proje okuludur?, proje imam hatip ortaokullarına girmek için hangi derslere çalışmak gerekir? proje imam hatip ortaokulu başvuruları ne zaman? proje imam hatip ortaokulu sınavında kaç soru sorulur? proje imam hatip ortaokulu sınavında hangi derslerden soru çıkar? proje imam hatip ortaokulu dersleri zor mudur? proje imam hatip ortaokulunda hangi dersler var? Proje imam hatip ortaokulu sınav soruları nereden indirilir? Proje imam hatip ortaokulu soru ve cevapları nasıl indirilir? proje imam hatip ortaokulu listesine nereden ulaşılır? hangi okullar proje imam hatip ortaokuludur? Proje imam hatip ortaokullarında kayıt bölgesi var mıdır? gibi birçok soruya cevap bulabileceğiniz kapsamlı yazımızı dikkatlice okuyarak aklınıza takılabilecek bütün sorulara detaylı cevap bulabilirsiniz.

  Devamını oku...

  Çıkmış Proje İmam Hatip 5.Sınıf Soru ve Cevapları İndirTürkiye genelindeki proje imam hatip ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde olup 5.sınıfa sınav ile öğrenci kabul eden imam hatip ortaokullarının geçmiş yıllarda yapmış olduğu sınavlara ilişkin soru kitapçıkları ve bu kitapçıklara ilişkin cevap anahtarılarını aşağıdaki bölümden PDF dosya olarak indirebilirsiniz. Sınav ile öğrenci alan ve sınav sonrasında soru kitapçıklarını yayınlayan okulların soru ve cevaplarını içeren PDF kitapçıkları aşağıdaki alandan indirebilirsiniz. Yeni proje imam hatip 5.sınıfa giriş sınavı kitapçıkları eklendikçe bu sayfa güncellenmektedir. 5.sınıfa öğrenci kabulünü sınavla yapan proje imam hatip ortaokullarının giriş sınavı soru kitapçıkları bazı okullar tarafından genellikle kendi web sitesinde paylaşılmakta olup bazı okullar da 4. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan proje imam hatip ortaokulu giriş sınavı soru ve cevaplarına yönelik herhangi bir paylaşım yapmamaktadır. Proje imam hatip ortaokulları giriş sınavına girecek 4.sınıf öğrencilerine sınav içeriği hakkında fikir vermek adına herkese açık olarak paylaşılan sınav soru ve cevaplarını okul okul sizler için derledik. Paylaşılan soru kitapçıklarını ve soru içeriklerini inceleyerek, gerekirse sınav öncesinde çözerek sınava girmek 4.sınıf öğrencileri için faydalı olacaktır. Türkiye'deki bütün proje imam hatip ortaokullarının soruları aynı olmamakla birlikte başvurulan proje imam hatip ortaokulunun kendi web sitesine de mutlaka göz atmakta fayda vardır. Zira okulların bir kısmı geçmiş yıllarda yaptıkları 5.sınıfa kabul sınavı soru ve cevaplarını sınav sonrasında web siteleri üzerinden paylaşmaktadır.

  Devamını oku...

  Dinkulturu.Org kalitesinde Kaynak Kitaplar

  Mevlüt KESMAN kordinatörlüğündeki Dinkulturu.org'un profesyonel yazar kadrosu tarafından kaleme alınan bu kitabın Örnek PDF'sini ve tanıtım kitapçığını indirebilir bütün detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  Mevlüt KESMAN kordinatörlüğündeki Dinkulturu.org'un profesyonel yazar kadrosu tarafından kaleme alınan bu kitabın Örnek PDF'sini ve tanıtım kitapçığını indirebilir bütün detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  Mevlüt KESMAN kordinatörlüğündeki Dinkulturu.org'un profesyonel yazar kadrosu tarafından kaleme alınan bu kitabın Örnek PDF'sini ve tanıtım kitapçığını indirebilir bütün detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

  Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl