Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Bir Ayet Taniyorum Ayet el Kursi Özet Konu Anlatımı İnfografik Afiş Poster Ders Notu

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin Kader İnancı ünitesine yönelik tasarlanmış, Ayet'el Kürsi'nin arapça okunuşunu, anlamını  ve ayet'el kürsi hakkında 8.sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi dersinin ilgili konusuna yönelik önemli açıklamaları içeren kullanışı bir görsel çalışmadır. LGS hazırlık sürecinde Bir Ayet Tanıyorum: Ayet'el Kürsi ve Anlamı başlıklı konuyu hazırladığımız bu özel görsel çalışma sayesinde verimli bir şekilde anlatabilir veya dilediğiniz zamanlarda konu tekrarı yapabilirsiniz. Sayfanın en altında yer alan indirme bağlantısından grafiğin yüksek çözünürlüklü halini PDF ve JPG formatlarında bilgisayarınıza indirerek dijital formatta kullanabilirsiniz. Veya dilediğiniz zaman çıktısını alarak basılı dkab materyali olarak da değerlendirebilirsiniz.

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

 

 

Downloads:
Name Created Size Downloads
zip-105 Ayet'el Kürsi ve Anlamı İnfografik & Poster
Date-105Perşembe, 01 Kasım 2018 14:18 File Size-105 13.72 MB Download-105 6.060 Download

 

 

Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

GAE-İç Sayfalar

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.