Yıllık Plan ve Zümre

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Ortaokul ve İHO Temel Dini Bilgiler Dersi Yıllık Plan İndir

ORTAOKULU VE İHO 8.Sınıf Temel Dini Bilgiler (İslam-1) dersi mobil uygulama uyumlu yıllık planı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Yazdırılabilir özellikte Excel formatında hazırlan bu yıllık planın gerekli düzenleme ve kontrolleri yapılmış olup ORTAOKULU VE İHO 8.Sınıf Temel Dini Bilgiler (İslam-1) dersi 1.Dönem konu ve kazanımları 1.sayfaya, 2. Dönem Temel Dini Bilgiler (İSLAM-2) dersi konu ve kazanımları 2. sayfaya sığacak şekilde toplamda 2 sayfa olarak yapılandırılmıştır. Lütfen çıktısını almadan önce kendi okulunuzun bilgilerine göre düzenlemeyi unutmayın. Yazdırıp onaylattıktan sonra matbu olarak kullanabileceğiniz yıllık planı ihtiyaç duyduğunuz her zaman göz atmak için mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre bu sayfadan indirebilirsiniz. Bu yıllık planı hazırlayan Osman Karakaya Hocamıza kullanacak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni meslektaşlarımız adına şimdiden teşekkür ederiz.

Kesman Kitap Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

 

 

Dosyalar:
Name Ekleyen Boyut İndirilme
excel-335 8. Sınıf Temel Dini Bilgiler (İslam-1) Ünitelendirilmiş Yıllık Plan
Tarih-335Pazar, 29 Ağustos 2021 01:39 Dosya Boyutu-335 25.12 KB İndir-335 3.626 İndir

 

 İnstagram.com/Dinkulturu_org instagram sayfamızdan sitemize eklenen dökümanları ve anlık güncellemeleri takip ederek zamanında haberdar olabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.