Yıllık Plan ve Zümre

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

8. Sınıf Kur'an-ı Kerim Dersi Yıllık Plan İndir

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı için hazırlanan Ortaokul ve İHO 8.SINIF Kur'an-ı Kerim dersi mobil uygulama uyumlu yıllık planı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Yazdırılabilir özellikte excell formatında hazırlan bu yıllık planın gerekli düzenleme ve kontrolleri yapılmış olup Ortaokul ve İHO 8.SINIF Kur'an-ı Kerim dersi 1.Dönem konu ve kazanımları 1.sayfaya, 2. Dönem Kur'an-ı Kerim dersi konu ve kazanımları 2. sayfaya sığacak şekilde toplamda 2 sayfa olarak yapılandırılmıştır. Lütfen çıktısını almadan önce kendi okulunuzun bilgilerine göre düzenlemeyi unutmayın. Yazdırıp onaylattıktan sonra matbu olarak kullanabileceğiniz yıllık planı ihtiyaç duyduğunuz her zaman göz atmak için mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre bu sayfadan indirebilirsiniz. Bu yıllık planı hazırlayan Osman Karakaya Hocamıza kullanacak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni meslektaşlarımız adına şimdiden teşekkür ederiz.

Kesman Kitap Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

 

 

Dosyalar:
Name Ekleyen Boyut İndirilme
excel-303 8.SINIF Kur'an-ı Kerim Ünitelendirilmiş Yıllık Plan
Tarih-303Cuma, 09 Ekim 2020 21:16 Dosya Boyutu-303 24.06 KB İndir-303 6.897 İndir

 

 İnstragram.com/Dinkulturu_org instagram sayfamızdan sitemize eklenen dökümanları ve anlık güncellemeleri takip ederek zamanında haberdar olabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.