get('tag_id');$tag_id = '';if ($tag_id != NULL) { $tag = $tag_id . ''; echo ' id="' . $tag . '"'; }?> &$item) : $class = ''; if ($item->flink == "") { $item->flink = "javascript:;"; } if (in_array($item->id, $path)) { $class .= ' s5_mobile_sidebar_active'; } if (!empty($class) && count($path)==1) { $class = ' class="'.trim($class) .'"'; } if ($item->level==1) { if ($item->deeper) { echo "

".$item->title."

"; echo "
"; } else { echo "

".$item->title."

"; continue; } } else { echo '
 • '; } // Render the menu item switch ($item->type) : case 'separator': case 'url': case 'component': if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_file = dirname(__FILE__) . '/sidebar_' . $item->type . '.php'; require $sidebar_file; } break; default: if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_url = dirname(__FILE__) . '/sidebar_url.php'; require $sidebar_url; } break; endswitch; // The next item is deeper. if ($item->deeper) { echo '
   '; } // The next item is shallower. elseif ($item->shallower) { echo ''; echo str_repeat('
  ', $item->level_diff); } // The next item is on the same level. else { echo '
 • '; } if (@$list[$i+1]->level==1 || !@$list[$i+1]->level) { echo '
  '; }endforeach;?>
  Pendkab2

  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

  Din ve Hayat LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ünite Konu Özeti

  LGS'ye hazırlık kapsamında 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin ikinci ünitesine yönelik olarak hazırladığımız bu çalışma Dinin Temel Gayesi, Canın Korunması, Malın Korunması, Neslin Korunması, Dinin Korunması ve Aklın Korunması konularını kapsamaktadır. İsteyen meslektaşlarımızın Dn ve Hayat ünitesini öğrencilerine anlatırken göz atabileceği, isteyen meslektaşlarımızın da çıktı alarak öğrencileri ile paylaşabileceği veya ders ve kurs ortamında derslerine girdiği 8.sınıf öğrencileri ile birlikte konu işlerken veya Din ve Hayat sorularını çözerken kullanabileceği A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Din ve Hayat ünitesinin ilgili konularının titizlikle gözden geçirilerek oluşturulan bu çalışma 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek hazırlanmıştır. LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Özeti Fasikülleri serimizin 8. fasikülü olan bu çalışmanın son kısmına ayrıca bugüne kadar merkezi sınavlarda (LGS ve TEOG) çıkmış sorular da eklenmiştir. PDF formatında sunulan bu materyali  sayfanın altında yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz. LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Anlatım Fasikülleri serimizin bundan sonraki çalışmalarını da yayınlandıkça web sitemizden takip ederek indirebilirsiniz.

  Not: Paylaştığımız soru ve değerlendirme içerikli çalışmalarımızın cevap anahtarları genellikle instagram sayfamızda yayınlanmaktadır. Bu çalışmamızın cevap anahtarına instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  İnstagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız...

  8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

   

  Lütfen Dikkat: Özellikle bazı cep telefonlarında kullanılan cihaza bağlı olarak indirme sorunları yaşanabilmektedir. Bu durumla karşılaşanların dökümanı indirmek için bilgisayar bağlantısı tercih etmesi önerilir. 

   

   

     Google Drive Üzerinden İndirmek için Tıklayınız

   

     Dkab Öğretmenlerine Özel Whatsapp ve Telegram Grubumuza Katılın

   

  Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

  8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

  Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl