Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Maun Suresi İnfografik Dinkulturu org - 8.sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zekat ve Sadaka ünitesine yönelik tasarlanmış, Maun Suresi'nin arapça okunuşunu, anlamını  ve Maun Suresi hakkında 8.sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi dersinin ilgili konusuna yönelik önemli açıklamaları içeren kullanışı bir görsel çalışmadır. LGS hazırlık sürecinde Bir Sure Tanıyorum: Ayet'el Kürsi ve Anlamı başlıklı konuyu hazırladığımız bu özel görsel çalışma sayesinde verimli bir şekilde anlatabilir veya dilediğiniz zamanlarda konu tekrarı yapabilirsiniz. Sayfanın en altında yer alan indirme bağlantısından grafiğin yüksek çözünürlüklü halini PDF ve JPG formatlarında bilgisayarınıza indirerek dijital formatta kullanabilirsiniz. Veya dilediğiniz zaman çıktısını alarak basılı dkab materyali olarak da değerlendirebilirsiniz.

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

 

 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
jpg.png Bir Sure Tanıyorum: Maun Suresi ve Anlamı İnfografik & Poster
Tarih 2022-01-03 Dosya Boyutu 1.08 KB İndir 189 İndir
 

 Yeni materyal çalımalarımızdan zamanında haberdar olmak için DKAB öğretmenlerine özel TELEGRAM grubumuza katılabilirisiniz. Katılmak İçin : https://bit.ly/dkabtelegram

Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.