Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Mevlid-i Nebi Peygamberimizin Hayatı Bilgi Yarışması Soruları

Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencileriniz için yapacağınız Peygamberimizin Hayatı içeren bilgi yarışması sorularıdır. Peygamberimizin Hayatının tamamını kapsayan konulardan oluşan soruların % 70'i bilgi sorularından kalan % 30'luk kısmı ise yorum sorularından oluşmaktadır. Daha çok ilkokul ve ortaokullardaki alt sınıf düzeylerine hitap eden bu çalışma 20 sorudan oluşmaktadır. PDF olarak sunulan Peygamberimizin Hayatı Bilgi yarışması isimli bu materyalimizi dilerseniz kitapçık şeklinde de yazdırıp çoğlatarak kullanabilirsiniz. 

 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Peygamberimizin Hayatı Bilgi Yarışması 20 Soru
Tarih 2021-10-18 Dosya Boyutu 3.35 MB İndir 6.562 İndir

 

 Cevap Anahtarını Gör         

 

Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.