get('tag_id');$tag_id = '';if ($tag_id != NULL) { $tag = $tag_id . ''; echo ' id="' . $tag . '"'; }?> &$item) : $class = ''; if ($item->flink == "") { $item->flink = "javascript:;"; } if (in_array($item->id, $path)) { $class .= ' s5_mobile_sidebar_active'; } if (!empty($class) && count($path)==1) { $class = ' class="'.trim($class) .'"'; } if ($item->level==1) { if ($item->deeper) { echo "

".$item->title."

"; echo "
"; } else { echo "

".$item->title."

"; continue; } } else { echo '
 • '; } // Render the menu item switch ($item->type) : case 'separator': case 'url': case 'component': if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_file = dirname(__FILE__) . '/sidebar_' . $item->type . '.php'; require $sidebar_file; } break; default: if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_url = dirname(__FILE__) . '/sidebar_url.php'; require $sidebar_url; } break; endswitch; // The next item is deeper. if ($item->deeper) { echo '
   '; } // The next item is shallower. elseif ($item->shallower) { echo ''; echo str_repeat('
  ', $item->level_diff); } // The next item is on the same level. else { echo '
 • '; } if (@$list[$i+1]->level==1 || !@$list[$i+1]->level) { echo '
  '; }endforeach;?>
  Pendkab2

  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

  Mevlid-i Nebi Peygamberimizin Hayatı Bilgi Yarışması Soruları

  Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencileriniz için yapacağınız Peygamberimizin Hayatı içeren bilgi yarışması sorularıdır. Peygamberimizin Hayatının tamamını kapsayan konulardan oluşan soruların % 70'i bilgi sorularından kalan % 30'luk kısmı ise yorum sorularından oluşmaktadır. Daha çok ortaokul ve Lise ve imam hatip ortaokulu sınıf düzeylerine hitap eden bu Peygamberimizin Hayatı konulu bilgi yarışması 50 sorudan oluşmaktadır. İlkokul düzeyi veya 5 ve 6. sınıf düzeyi için alternatif olarak diğer sadeleştirilmiş olanını da tercih edebilirsiniz. PDF olarak sunulan Peygamberimizin Hayatı Bilgi yarışması isimli bu materyalimizi dilerseniz kitapçık şeklinde de yazdırıp çoğlatarak kullanabilirsiniz. Bu bilgi yarışmasının sorularının hazırlanmasında Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu Osman Keskioğlu tarafından kaleme alınan Siyer-i Nebi kitabı esas alınmıştır.

   

   

  Dosyalar:
  Dosya İsmi Son Değişiklik Boyut İndirilme
  pdf-349 Peygamberimizin Hayatı Bilgi Yarışması Kitapçığı 50 Soru Test Tarih-349Perşembe, 14 Eylül 2023 14:29 Dosya Boyutu-349 4.62 MB İndir-349 23.387 İndir

   

   

   Cevap Anahtarını Gör         

   

  Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

  8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

  Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl