Pendkab2

Peygamber ve İlahi Kitap İnancı Ünite Değerlendirme Etkinliği - Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin birinci ünitesine yönelik PENDKAB bünyesinde  hazırlanmış A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Peygamber ve İlahi Kitap İnancı ünitesinin titizlikle gözden geçirilerek oluşturulan bu çalışma 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek, öğrencilerin din kültürü ve ahlak bilgisi derslerindeki öğrenme düzeyleri ve değerlendirme ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak beceri temelli olarak hazırlanmıştır.  İçerisinde doğru yanlış ve boşluk doldurma türünden soruların yer aldığı etkinlikte ayrıca cevap anahtarı da mevcuttur. PDF formatında sunulan bu materyali aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
Peygamberler ve İlahi Kitap İnancı Ünite Değerlendirme Etkinliği
Tarih 2019-12-05 Dosya Boyutu 191.28 KB İndir 594 İndir

Dilerseniz bu materyal ile ilgili görüş, öneri, eleştri ve tavsiyelerinizi aşağıdaki iletişim formundan bize iletebilirsiniz.  

Materyale ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Facebook gurubumuza katılabilirsiniz. Gurubu Gör