E-SUNUM

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Temel Değerlerimiz Ünite Slaytı

Temel Değerlerimiz - 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 5. Ünite Etkileşimli Sunumu

SUNUMU GÖRÜNTÜLE        SUNUMU İNDİR (HTML5)       KULLANIM KLAVUZU

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin 5. ünitesine yönelik hazırlanan bu slaytı ister online olarak, ister bilgisayarınza indirip kullanabilirsiniz.Temel Değerlerimiz ünitesinin tamamını kapyasayn slayyta şu ana başlıklar yer almaktadır: Toplumumuzu Birleştiren Temel Değerler Dini Bayramlar ve Önemli Gün ve Geceler Dinkulturu.Org tarafından hazırlanan bu sunumu etkileşimli tahta, tablet, akıllı telefon vb. bütün cihazlardan sorunsuz olarak görüntüleyebilir, özellikle uzaktan eğitim derslerinde tam performansla kullanabilirsiniz. Html5 formatında sunulan bu slayta uzaktan eğitim sürecinde kolay ve etkili kullanabilmek için kalem, çizim aracı, silgi ve dğer yardımcı işaretler de eklenmiştir.

Önemli Not: Online versiyonunun kullanımında bazı mobil telefonlarda, kullanılan telefonun donanım özelliklerine bağlı olarak google chrome tarayıcılarda slaytı  görüntüleme sorunu oluşabilmektedir. Sorunsuz bir görüntüleme ve kunullanım deneyimi için chrome haricinde bir tarayıcı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sunumda Yer Alan Konu Başlıklar

  • Toplumumuzu Birleştiren Temel Değerler
  • Ehl-i Beyt Sevgisi
  • Vatan, Millet ve Bayrak Sevgisi
  • Dini Baramlar, Önemli gün ve Geceler
  • Cuma Günü
  • Dini Bayram Günleri
  • Kandil Geceleri

Sunumu kullanım esnasında karşılaştığınız hataları veya yaşadığınız problemleri iletişim formu üzerinden belirtebilirsiniz veya geliştirilmesi için öneri ve tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.