dkab sınav

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Materyal Tasarım: Günay Bütün

11. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. dönem 2. Yazılı Sınavları indir.

11. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soru ve Cevapları

Dinkulturu.Org'un profesyonel ekibi tarafından güncel olarak kullanılmakta olan her iki ders kitabı da dikkate alınarak 11.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi için hazırlanan lise 11.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 2.dönem 2.yazılı sorularını sayfanın altındaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Word formatında hazırlan bu materyalin gerekli kontrolleri yapılmış olup 11.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 2.Dönem 2.yazılılılara kadar işlenen konu ve kazanımları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Hazırlan bu döküman 20 test sorusundan oluşmaktadır. Dokümanı kullanmadan önce içeriğini kontrol ederek, ilgili sınıf düzeyinin derslerinde işlediğiniz konulara göre yapılandırabilir veya kendinize göre revize ederek kullanabilirsiniz. Lütfen çıktısını almadan önce gerekli alanları kendi okulunuzun 11.Sınıf bilgilerine göre düzenlemeyi unutmayın. Doküman için ayrıca cevap anahtarı eklenmemiştir. Sınav planlamanızı yaparken cevap anahtarını kendiniz oluşturabilirsiniz.

Bu sınav dokümanın içeriğinde yer alan bilgiler hazırlandıktan sonra; imla, dilbilgisi ve mantıksal tutarlılık gibi birçok yönden eleştirel bir bakış açısı ile gözden geçirilmiştir. Ayrıca Yazıcıdan çıktısı alınarak önizlemesi yapılmıştır. Ancak yine de gözden kaçabilen hatalar olabileceğini göz önünde bulundurarak lütfen sınav kağıdını çoğaltmadan önce dikkatlice gözden geçirmeniz tavsiye edilir.

 

COM_JDOWNLOADS_FE_FILELIST_TITLE_OVER_FILES_LIST
Name COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_CREATED_DATE_TITLE COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_FILESIZE_TITLE COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_HITS_TITLE
doc.png 11.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2.Dönem 2.Yazılı (20 Soru Test)
COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_DATE 2022-05-15 COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_FILESIZE 272 KB COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_DOWNLOAD 557 COM_JDOWNLOADS_LINKTEXT_DOWNLOAD_URL
 

   PDF Formatında İndirmek İçin Tıklayınız

   Dkab Öğretmenlerine Özel Whatsapp ve Telegram Grubumuza Katılın

    

Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

GAE-İç Sayfalar

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.