Yıllık Plan ve Zümre

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi zümre tutanağı indir

Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu için içinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılan özel pandemi süreci ve uzaktan eğitim faktörünü de dikkate alarak güncel bir formatta hazırladığımız Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sene sonu zümre tutanağını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Hazırladığımız bu tutanakta okul adı ve isim gibi değiştirilebilecek kısımlar kalın ve kırmızı ile işaretlenmiştir. Bu bölümleri lütfen kendi bilgilerinize göre değiştirmeyi unutmayınız. Dilerseniz kendi okulunuzun durumuna ve içinde bulunduğunuz özel şartlara göre güncelleme yapabilirsiniz.

Dökümanı indirme sorunu yaşayan meslektaşlarımızın 0551 071 44 11 nolu destek hattımıza mesaj atmaları halinde ilgili dökümanı ilk fırsatta kendilerine ulaştırabiliriz.

Dosyalar:
Name Ekleyen Boyut İndirilme
docx-348 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ortaokul 2021-2022 Güncel Sene Başı Zümre Tutanağı
Tarih-348Çarşamba, 01 Eylül 2021 08:17 Dosya Boyutu-348 41.18 KB İndir-348 13.919 İndir

 

 İnstragram.com/Dinkulturu_org instagram sayfamızdan sitemize eklenen dökümanları ve anlık güncellemeleri takip ederek zamanında haberdar olabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.