Yıllık Plan ve Zümre

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Okula Uyum Süreci Raporu

Pandemi sonrası 2020-2021 eğitim öğretim yılı okula uyum sürecini planlamak üzere, DKAB zümresi öğretmenlerince yapılacak bir toplantı çerçevesinde öğrencilerin uyum sürecini kolaylaştırmak adına Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi kapsamında yapılabilecek, etkinlik, oyun ve diğer eğitsel faaliyetlere yönelik kararları içermektedir. Aşağıdan indirebileceğiniz Din Kültürü ve AHlak Bilgisi Okula Uyum Raporunu kendi okulunuza göre düzenleyip kullanabilirsiniz.

 

 İnstragram.com/Dinkulturu_org instagram sayfamızdan sitemize eklenen dökümanları ve anlık güncellemeleri takip ederek zamanında haberdar olabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.