BLOG

Peygamberimizin Hayatı Slayt

Başta Siyer, Hz. Muhammed'in Hayatı ve Peygamberimizin Hayatı gibi dersler olmak üzere, Peygamberimizin hayatını konu olan bütün eğitim kademelerindeki ünite ve konulara yönelik hazırlanmış, kolay kullanımlı ve estetik bir eğitsel materyaldir. 

SUNUMU GÖRÜNTÜLE       SUNUMU İNDİR (HTML5)

Sunumu etkileşimli tahta, tablet, akıllı telefon vb. bütün cihazlardan sorunsuz olarak görüntüleyebilir, tam performansla kullanabilirsiniz. Sunumun kullanımına ilişkin yönergelere sunumun açıklama sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Peygamberimizin doğumundan vefatına kadar ilgili bütün konuların 40 farklı başlık altında özet olarak ele alındığı sunum, yüksek kalitede ve öğrencilerin dikkatini derse çekecek konuya uygun görsellerle de desteklenmiştir. Sunumun kolay kullanımı için gelişmiş ve işlevsel hızlı menü sistemi eklenmiştir. Bu sunumun oldukça geniş bir kullanım alanı olacağından sadece html5 değil, powepoint, flash ve pdf versiyonları da sunulmuştur.

Sunumda Yer Alan Konu Başlıkları

  • Peygamberimizin Doğrumu ve Çocukluk Dönemi
  • Peygamberimizin Gençlik Dönemi
  • Peygamberliğin İlk Yılları ve Mekke Dönemi
  • Medine Dönemi Olayları ve Vefatı

Sunumu kullanım esnasında karşılaştığınız hataları veya yaşadığınız problemleri sayfanın altındaki yorum kısmından belirtebilirsiniz veya geliştirilmesi için öneri ve tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn